Desiata séria Farmy X je už oficiálne ukončená a priestory natáčania dnes zívajú prázdnotou. Budovy, ktoré súťažiaci postavili, boli dávno zrovnané so zemou, čo sa však o vzťahoch vzniknutých mimo civilizácie povedať našťastie nedá. Ex-farmári sa totiž po čase stretli v projekte, ktorého zámer vás chytí za srdce.

Návrat obľúbenej skupinky účinkujúcich potešil všetkých fanúšikov, ktorí sa dostavili na vianočné trhy do malebnej Prievidze. Jedna z ostrieľaných tvárí Farmy, kontréktne Renáta Greschner, sa totiž rozhodla zorganizovať podujatie s verejnou zbierkou.

Farma

K tomuto nápadu sa okamžite pridal i najväčší favorit súťaže Martin Šmahel, krásky Karin Dvořáková a Dada Urbanová, absolútny víťaz Dominik Porubský, finalista Milan Vysokai či dokonca rebel zo Superstar Robo Mikla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farmári sa pritom na trhy neprišli len tak zabávať. Ich úlohou počas podujatia bolo predávať hračky a malé občerstvenie vo forme oplátok, pričom si vyzbierané peniažky nenechali vo vlastných vreckách. Celková suma 115 eur, ktorú sa im podarilo získať, putovala na konto Nadácie Markíza pre pomoc onkologicky chorým deťom, za čo patrí farmárom obrovský klobúk dole.

Foto: Instagram/Martin Šmahel, TV Markíza, Dominik Porubský