Tak žeby predsa? Snom nejedného fanúšika oscarového Titanicu bolo, aby hlavní aktéri tohto kultového filmu boli spolu aj v reálnom živote. A vyzerá to tak, že Kate Winslet a Leonardo DiCaprio do toho skutočne vhupli. Alebo sa jedná len o nafuknutú bulvárnu kačicu?

Už dvadsať rokov sú najlepšími priateľmi! Všetko sa začalo pri natáčaní filmu Titanic, kde si Kate s Leom vybudovali silný priateľsky vzťah, ktorý v Hollywoode pretrval celé dve desaťročia: „Za tie roky striedal modelku za modelkou, no nikdy sa s nimi intelektuálne nespojil tak, ako to bolo s Kate,” povedal zdroj pre radaronline.

“Milovala som ťa 13 rokov a stále ťa milujem z celého srdca, naozaj,” povedala sympatická herečka pri ďakovnej reči na Zlatých glóbusoch v roku 2008. Napriek svojmu vyjadreniu si uvedomuje, ako ich vnímajú fanúšikovia a v jednom z rozhovorov priznala: Pre ľudí je sklamanie to počuť, pretože ako Rose a Jack sme sa zamilovali na prvý pohľad a mali milión romantických chvíľ. Reálne sme to však nerobili. Vždy ma videl ako jednu z chlapcov. Nikdy som nebola dievčenské dievča. Potrebovali sme jeden druhého, aby sme sa mohli na seba spoľahnúť, pretože sme boli veľmi mladí a pracovali neskutočné množstvo hodín.”

Ako sa však zdá, napriek všetkému sa snaživí paparazzi momentálne dostali k zaujímavému úlovku. Podľa spomínaného portálu sa obľúbený herec v týchto dňoch spamätáva z rozchodu s modelkou Ninou Agdal, pričom sa po jeho boku objavuje práve vydatá oscarová hviezda Kate Winslet. Áno, táto nevinná fotografia dvoch priateľov má byť dôkazom, že herecká dvojica ,,tvorí“ pár. :)

Rose a Jack ako ich ľudia milovali

Zdroj: Radaronline.com | Foto: YouTube