Niekedy stačí jediný úsmev či podmanivý pohľad a zaraz sa nám podlomia kolená. Muži. Na ženy majú priam magnetickú moc a aj ten najväčší prehrešok dokážu odčiniť jednoduchým gestom. Chce vás zbaliť, niečo vyviedol alebo niečo potrebuje? Toto sú tie najčastejšie triky, akými dokážu muži odzbrojiť akúkoľvek ženu. [sociallocker]

 

Medové fúzy

Viete kedy sa vo vzťahu schyľuje k búrke? Keď vám váš partner začne okolo úst ťahať medové fúzy. Vtedy si môžete byť takmer na 100 % istá, že niečo nie je v poriadku alebo chce pre seba čosi získať. Odrazu sa ocitnete na piedestále ako kráľovná, ktorú bude ohurovať jedinečnými superlatívami a pozitívami, ktoré na vás miluje. Dávajte si pozor, čo je za tým!

Starajú sa

Za celý deň sa ani nedotkne špinavého riadu, ponožky sa mu váľajú po byte a jediný, kto ostáva na upratovanie, ste vy. Odrazu však raz prídete domov, všetko je upratané, vyžehlené a umyté. Čo sa asi stalo? Váš milý si vás chce omotať okolo prsta! Ak by vykonával domáce práce každý deň, zvykli by ste si na to. V tomto prípade sa jeho ,,ochote a prekvapeniu“ potešíte a ešte si od vás vyslúži odmenu.

Darčeky

Tento trik pozná asi každá z vás. Po práci príde domov, v rukách drží kyticu ruží, v papierovej taške darčeky a hlavu má plnú výčitiek. Čo tam po tom, týmto spôsobom vás predsa vždy dostal presne tam, kam potreboval. Existuje vôbec žena, ktorú nepoteší mužská náklonnosť?

Statočný a vypracovaný

Ktorej žene by sa nepáčil dobre stavaný a statočný chlap, ktorý sa ničoho nebojí? V noci vás vezme do náručia a ochráni pred búrkou, cez deň pred nástrahami bežného života, no v konečnom dôsledku si nedokáže zaviazať ani mašličky na topánkach. Majte na pamäti, že výzor nie je v žiadnom prípade najdôležitejší. Aj keď.. 🙂 [/sociallocker]