Čas je dnes vzácna veličina. Jeho organizácia je náročnou úlohou, ktorú majú zjednodušiť diáre. Práve pred koncom roka nastáva to správne obdobie vybrať si nového štýlového spoločníka.

Výber diára je osobná záležitosť, keďže s ním zdieľate svoje úlohy, dôležité dátumy a organizujete všetko podstatné. Nenechajte preto nič na náhodu a vyberte si ten najvhodnejší.

Klasické diáre

Klasické = papierové v rôznych prevedeniach, s ktorými je organizácia zábavou. Okrem rôznych dizajnov, tvarov, veľkostí a farieb je možné vybrať si z diárov navrhnutých známymi osobnosťami. Ak by ste chceli vlastniť jeden výnimočný model, pre rok 2016 navrhol svoj vlastný kúsok aj samotný Karl Lagerfeld, kreatívny riaditeľ značky Chanel. Môžete v ňom nájsť Karlove výroky, citáty a zásady, ktorými sa riadi, preto môže slúžiť aj ako príjemná inšpirácia.

1Klasické diáre voňajú papierom a môžete si do nich kresliť, lepiť papieriky alebo si ich akokoľvek prispôsobiť.

Di

Elektronické diáre

V dnešnej uponáhľanej dobe je potrebné efektívne organizovať čas, robiť rýchle rozhodnutia a byť pripravený meniť program podľa potreby. Rýchlo sa prispôsobovať zmenám umožňujú najmä elektronické diáre, v ktorých môžete mať prehľad o každej poznámke, dni a úlohe. Dokonca vám pripomenú dôležité udalosti a sviatky. Dajú sa jednoducho stiahnuť ako aplikácia do telefónu alebo počítača a máte ich vždy pri sebe.

Kreatívne diáre

Špecialitou sú diáre, ktoré si môžete dať vyrobiť a personalizovať. Mnohé photoshopy ponúkajú možnosť výroby a prispôsobenia dizajnu diára s použitím vlastných fotografii, farieb či tvarov podľa vašich potrieb a predstáv. Zaujímavú voľbu predstavujú taktiež motivačné diáre s výrokmi, ktoré majú inšpirovať k lepším výkonom a kreatívnej práci.

2016

A vždy je tu možnosť diár vyrobiť alebo dozdobiť vlastnoručne doplnením obrázkov, poznámok, citátov alebo čohokoľvek, čo je pre vás dôležité a čo vás inšpiruje, aby odrážal vašu osobnosť.

Výber diára je malým rituálom, ktorý má svoj význam, keďže diár vás bude sprevádzať celým nasledujúcim rokom.

Zdroj: Pinterest