Vojvodkyňa je hotovou továrňou na princov a princezné! Kate sa nikdy netajila tým, že by chcela mať štyri deti, no žeby tak skoro? Po paláci sa šušká, že manželka princa Williama je znovu v tom – je to pravda alebo len zbožné želanie poddaných?

Pár William a Kate vždy túžil po veľkej rodine. Zatiaľ čo princ si predstavuje idylku s piatimi pármi cupitajúcich nožičiek, Kate spravila kompromis a pristúpila na číslo štyri. Žeby bol ich rodinný plán už v plnom prúde?

Vojvodkyňa z Cambridgu len nedávno porodila svoje tretie dieťatko, a ak by bola opäť tehotná, znamenalo by to, že očakávané bábätko splodili len pár dni po pôrode. Zatiaľ to vyzerá ako málo pravdepodobné, no kráľovskí klebetníci majú jasné dôkazy:

  1. Nosí opäť voľnejšie šaty
  2. Vyhýba sa alkoholu
  3. Konzumuje veľa kari (čo robí vždy, keď je tehotná)

Vojvodkyňu navyše nachytali jesť levanduľové sušienky, ktoré pomáhajú pri rannej nevoľnosti. Žeby sa do toho vrhla tak rýchlo? Kate považuje materstvo za nádhernú vec, ktorá je však dosť stresujúca. Našťastie nie je odkázaná len na svoje ruky – palác je plný pestúnok, ktoré by jej s ratolesťami pomohli.

Je na klebetách kúsok pravdy alebo je to len vykonštruovaný nezmysel? To sa dozvieme už čoskoro. :P

Zdroj: lifeandstylemag.com | Foto: Facebook