Iba pred piatimi dňami prišla o milovanú starú mamu a dnes oznámila aj ukončenie svojho šesťročného vzťahu. Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu, ktorý bol vzorom pre mnohých teenagerov, dnes oznámil svoj rozchod. Demi Lovato a Wilmer Valderrama sú minulosťou!

Mnohí čakali v blízkej budúcnosti svadobné zvony, no namiesto toho prišiel nečakaný koniec. Speváčka Demi Lovato a herec Wilmer Valderrama (Tie roky 70.), ktorí tvorili sympatický pár šesť rokov, dnes oznámili prostredníctvom sociálnych sietí ich definitívny rozchod. Máj, lásky čas pominul, a tak sme tento týždeň svedkami už štvrtého hviezdneho ukončenia vzťahu. Okrem tejto dvojice sa navždy rozlúčili aj Taylor Swift a Calvin Harris, Gigi Hadid a Zyan Malik, rovnako aj Johnny Deep a Amber Heard.

,,Po takmer šiestich milujúcich a nádherných rokoch, sme sa rozhodli ukončiť náš vzťah. Pre nás oboch to bolo neuveriteľne ťažké rozhodnutie, ale my sme si uvedomili viac než čokoľvek, že sme skôr najlepší priatelia. Ďakujeme všetkým, ktorí nám za tie roky poskytli svoju podporu. S láskou Wilmer & Demi.“ Ej, až nám to je ľúto. Veď im to spolu tak pristalo..

https://www.instagram.com/p/BGN5RKsOKma/?taken-by=ddlovato

 

https://www.instagram.com/p/BGAyDh6uKoj/?taken-by=ddlovato

 

https://www.instagram.com/p/BB1dxdGuKpK/

 

https://www.instagram.com/p/BBy3QkoOKoq/

 

https://www.instagram.com/p/-riNrxOKn3/

 

https://www.instagram.com/p/-U9IQguKuj/

 

https://www.instagram.com/p/9V-V2ruKpW/

Foto: Twitter, Instagram