Tehotenstvo a následný pôrod vytúženého bábätka je pre ženy jedným z najkrajších momentov v živote. Horšie však je, keď vám tehotenstvo výrazne zasiahne do pracovného života. Niečím podobným zrejme momentálne prechádza aj moderátorka Zlatica Puškárová, ktorú nové zábery spravodajského tímu rozhodne nepotešia! 

Fúha, tak toto je pre Zlatku poriadne studená sprcha! Zatiaľ čo si dlhoročná stálica markizáckeho spravodajstva užíva materskú dovolenku so synom Adamkom, v televízií sa udiali výrazné zmeny. Napriek tomu, že Zlatica avizovala svoj skorý návrat do spravodajského kresla, žlto-modrá televízia nemala na výber a na jej post dočasne dosadila rosničku Lenku Vavrinčíkovú. Brunetka, ktorá sa zviditeľnila v šou Tvoja tvár znie povedome, sa tak môže tešiť nielen z kariérneho postupu, ale aj sympatiám divákov, ktorí si ju očividne veľmi obľúbili.

Dočasné suplovanie sa však môže veľmi rýchlo zmeniť na stály post a tak sa Zlatica chce vrátiť na televízne obrazovky už v auguste: „Zdravá žena je nesmierne schopná bytosť, ktorá si vie dokonale zorganizovať čas tak, aby bola rodina aj ona spokojná. V našej televízii sú mnohé mamičky, ktoré vedia bez problémov zladiť súkromný život s pracovným,“ vyhlásila Puškárová pred pôrodom.

Čerstvá mamička však zrejme nerátala s tým, že sa v televízií na ňu tak rýchlo zabudne. Na oficiálnom facebookovom profile Markízy sa totiž objavila fotografia vynoveného spravodajského tímu, kde namiesto Zlatky žiari brunetka Lenka Vavrinčíková. Moderátorka opustila správy len v marci, takže takéto radikálne zmeny sú prinajmenšom podozrivé. Vedenie Markízy však odmieta, že by Puškárovú „vyšachovali z hry“: „Fotografia zachytáva aktuálny stav v tíme moderátorov večerného spravodajstva. Na Zlaticin návrat sa, samozrejme, všetci tešíme a keď príde ten čas, určite nebude na aktuálnych promo fotografiách chýbať.“ Nuž, blondínka by teda s návratom nemala otáľať príliš dlho, pretože mnohým by v spravodajskej zostave určite chýbala.

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube, Facebook, Instagram