Po čom túžim? Čo v živote potrebujem? Odpovede na tieto otázky prakticky vyriešia väčšinu zložitých situácii v živote. Avšak pozor, aj keď sa to možno nezdá, nie vždy je na ne ľahké odpovedať. Po čase totiž nevieme, čo nám v živote skutočne chýba, netušíme, prečo sme nešťastné a často pochybujeme či to, čomu venujem všetku svoju energiu, vôbec chceme. Pritom riešenie je tak jednoduché- musíme len spoznať samých seba…

Pripravili sme pre vás úžasný osobnostný test, ktorý vám spoľahlivo určí tú správnu životnú cestu.

Princíp testu je jednoduchý: V lese máte šesť veľmi odlišných ciest. Tá, ktorá vás najviac láka, nielenže odhaľuje podrobnosti o vašom podvedomí, ale určí vám aj ten najlepší životný smer.

Máte vybrané? Hlavne svoju voľbu neunáhlite! A teraz sa dozviete, čo o vás vaša voľba prezrádza! :)

Cesta číslo 1

Máte krehkú zmätenú dušičku a jemnú povahu. Kvitnúca cesta znamená, že sa v živote nikam neponáhľate- patríte medzi ľudí, ktorí sa vedia zastaviť a „privoniať k ružiam“. Viete oceniť aj zdanlivo malé a bezvýznamné krásy svojho života. Ctíte si tradície a viete sa poučiť z minulosti. Hoci potrebujete bezpečnosť a istotu, niekedy by ste mali prijať aj zmenu. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a uvidíte, ako nádherne rozkvitnete…

Cesta číslo 2

Kamenná cesta je typická pre silnú osobnosť, ktorá si vychutnáva nové dobrodružstvá, nové pocity a nové skúsenosti. Radujete sa z každej výzvy, nebojíte sa bojovať za svoj cieľ. Čestnosť a priamosť je pre vás nadovšetko. Ste verná a nikdy by ste nezradili priateľa. Vaša odvaha je zdrojom energie pre ľudí vo vašom okolí. Občas by ste mohli ale prejaviť aj svoju citlivejšiu stránku. Budete oveľa spokojnejšia.

Cesta číslo 3

Výber divokej cesty znamená, že ste introvertná, putujúca duša. Vaša tichá energia je upokojujúca sila a vaša zvedavosť je osviežujúca, hoci niektorých ľudí to desí. Rada meditujete, nasávate atmosféru, premýšľate o hlbokých otázkach. Pýtate sa a hľadáte odpovede. Občas zídete z cesty, avšak to nevadí. Zatiaľ čo sa niektorí ľudia obávajú ticha a neznámeho, vy sa v ňom vyžívate. Život je pre vás veľkým dobrodružstvom. Ale cesta na konci zmizne a nemôžete vidieť, kam smeruje. Je čas si niektoré veci ujasniť a dať životu jasný smer..

Cesta číslo 4

Vy ste rozmarná duša so silným zmyslom pre humor. Ste priťahovaná ku všetkému magickému a váš život je plný farieb. Ste vášnivá, neskrotná a máte sklony veci dramatizovať. Váš energický duch je pre mnohých inšpiratívny. Keď vyberiete cestu s klenbou, znamená to, že hľadíte hore, nie smerom, ktorým kráčate. Bojíte sa čeliť prekážkam na ceste, nechce sa vám rozmýšľať o komplikáciách, ktoré sa k vám blížia. Mali by ste nájsť odvahu pozerať sa dopredu. Nájdite silu prekonať úskalia vašej životnej cesty. Situácia nikdy nie je taká zlá, aby ste pred ňou zatvárali oči.

Cesta číslo 5

Ste pokorná, úprimná a je ťažké sa s vami rozhádať. Viete rýchlo odpustiť, zabudnúť a ešte rýchlejšie sa usmievať. Výber jesennej cesty ukazuje, že prežívate prechodné obdobie. Nie je ani leto, ani zima a zdanlivo neprebiehajú žiadne zmeny. Tie ale visia vo vzduchu a čoskoro vám obrátia svet hore nohami, samozrejme, v pozitívnom zmysle. Máte pred sebou prudké zákruty, ale vy ste vyrovnaná osoba, ktorá ich dokáže zvládnuť.

Cesta číslo 6

Ste tichá, premýšľavá a už zo zásady svoje city ukrývate. Dávate prednosť samote, aj keď dobrou spoločnosťou nikdy nepohrdnete. Ste empatická, plná súcitu a vyžaruje z vás čistá úprimnosť. Výberom temnej cesty dokazujete, že nepotrebujete ochranu, že si viete svoje vojny vybojovať sama. Ste zvyknutá cestovať sama… a páči sa vám to. Milujete tmu a  vlastne ani netúžite po svetle. To ale na vás čaká na konci cesty. Nebojte sa. Vaše oči sa prispôsobia zmene a vo svetle nájdete nečakanú krásu.

Ako ste dopadli? Vystihol tento test vašu osobnosť? Alebo vôbec nesedí? Nech je ako chce, určite nám napíšte! :)

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: themindsjournal.com; pixabay.com

Uložiť

Uložiť