Žiadna vydatá žena, ktorá žije výhradne pre svoju rodinu, by nechcela zažiť pocit, aký sa dostal manželke herca, humoristu a scenáristu Andyho Krausa (50). Práve obľúbená tvár televíznych obrazoviek nasadila svojej zákonitej polovičke Daniele (45) parohy a za chrbtom si užívala mimomanželský vzťah s milenkou Natáliou Puklušovou (32).

17 rokov pôsobili ako stabilný pár, no potom sa všetko rozpadlo ako domček z karát. Rodinnú idylku sympatickej dvojice naštrbil milenecký úlet Andyho Krausa, ktorý podľahol čaru divadelnej i televíznej herečky Natálie Puklušovej. Ohrdnutej matke dvoch detí tak ostali len oči pre plač, no ako sa zdá, ani po mesiacoch odlúčenia sa stále nedokáže so situáciou vyrovnať. Aj keď už zdanlivo bývalí manželia podali žiadosť o rozvod a herec si vychutnáva život po boku novej priateľky Janky, Daniela mala opäť nutkanie vyjadriť sa k herečke, ktorá jej rozbila manželstvo. Práve ona sa totiž mala vyjadriť, že scenárista si zaslúži žiť v harmónii, a nie v terore.

Práve táto veta vyvolala v dlhoročnej partnerke Andyho Krausa pobúrenie a prostredníctvom internetu jej zanechala poriadne štipľavý odkaz. ,,Nejaká tuctová herečka sa bude odbavovať cez denné periodikum na mne a mojich deťoch? Kde sa nachádzame a kde sa táto spoločnosť posunula! Natália Puklušová, až ty dosiahneš jednu tridsiatinu z toho, čo ja, pôjdem s tebou do mutual personal fightu,“ uviedla Daniela. Aj keď rozumieme jej pobúreniu a bolesti, ktoré prežíva po rozchode so svojim životným partnerom, treba objektívne uznať, že na vine rozpadu partnerstva či ,,páchania“ nevery sú vždy dvaja.

Kým však dievčatá vedú svoj zbytočný boj prostredníctvom médií či sociálnych sietí, Kraus si dnes užíva partnerský život po boku sympatickej brunetky Janky, ktorá pôsobí v štátnej správe. „Netvrdím, že je to vážny vzťah, ale stretávame sa, je nám spolu dobre a viac neriešime. Páči sa mi na nej, že nič nerieši, je absolútne uvoľnená a dáva mi pocit slobody, ktorý potrebujem,“ vyjadril sa pre Nový Čas Andy Kraus. Nuž, ako sa zdá, aj v tomto prípade zvíťazilo porekadlo: ,,Kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí!“

Foto: Facebook | Zdroj: Nový Čas