Zdá sa, že tvorcovia markizáckych Oteckov majú v repertoári pripravené poriadne vypäté scény! Posledné epizódy naznačujú, že zamotané situácie v populárnom seriáli dokážu gradovať do neskutočných rozmerov. Najnovšie si to odniesla sympatická Ema, ktorá sa stala obeťou bláznivej ženskej.

Mladá právnička sa celé mesiace pripravovala na prípad, v ktorom mala obhajovať istú pani Moniku Rybárikovú. V deň pojednávania však došlo k nečakanému zvratu, s akým vôbec nikto nerátal! Emina klientka sa totiž zo záhadných príčin rozhodla, že svojej právnej zástupkyni skomplikuje celý život. Zamkla ju tak nečakane v pivnici, aby jej znemožnila príchod na súdne konanie. Dokonca v Eminom mene odoslala správu jej frajerovi Ondrejovi, pomocou ktorej chcela ospravedlniť jej náhlu neprítomnosť.

oteckovia

Celý incident poriadne nabral na obrátkach, nakoľko blízki priatelia mladučkej právničky zistili, že Ema už žiadnu starú mamu nemá. Najväčší strach má, samozrejme Ondrej, ktorý si myslí, že jeho milovanej láske mohol ublížiť manžel pani Rybárikovej.

Tá ho totiž vykreslila ako agresívneho muža, ktorý je schopný hrozných vecí. Zdá sa teda, že celé toto uväznenie by mohlo byť snahou potopiť manžela. Vystrašená chuderka preto aj naďalej zostáva zamknutá v pivnici pod dozorom šialenej psychopatky. Ako to však celé napokon dopadne, to ukážu nasledujúce epizódy.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                 ho >>>TU<<<

oteckovia ema

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube