Bude to iné! Jubilejná Farma X už klope na dvere a s ňou aj zmeny, ktorými sa tvorcovia reality šou snažia rozbiť zabehnutý stereotyp z predchádzajúcich deviatich ročníkov. Ako hlavný manéver slúžia predovšetkým celebrity na schátranom statku – tie nepochybne pritiahnu pozornosť televízneho diváka.

Medzi známe tváre bojujúce v markizáckom projekte sa zaradila aj slovenská moderátorka Katarína Brychtová. Pred nástupom do drsnej hry však priznala strach a obavy, ktoré ju ovplyvňovali a potrápili popri náročnom rozhodovaní.

Ja vlastne vôbec neviem, čo mám očakávať. Všetci sa ma pýtali, či sa niečoho pred Farmou bojím a ja som stále hovorila, že nie,“ otvorene priznala na promofotení pre Markízu. „No čím viac sa blíži čas začiatku, prichádza na mňa zodpovednosť, či to bolo správne rozhodnutie, dodala s neistotou.

Hviezdna tvár šou Pošta pre teba sa netají tým, že od mlada je z nej mestský typ a ťažká hospodárska práca jej nič nehovorí. Zvládne tento ťažký boj, pri ktorom zohráva hlavnú úlohu pracovitosť a priebojnosť, alebo ju zničí strach rovnako ako bývalých účastníkov, ktorí s ním bojovali? Nechajme sa prekvapiť, avšak ako sa hovorí: „Kto sa bojí, nech nejde do lesa!“

Foto: Facebook l Zdroj: Markiza.sk