Éterická speváčka okamžite zaujala svojím jedinečným hlasom s miernym francúzskym prízvukom aj napriek tomu, že je rodená Američanka. Vďaka svojej unikátnej hudbe si získala fanúšikov po celom svete a zrejme niektorí z nich prekročili hranice posadnutosti. Zaslepení láskou dokážu kvôli milovanému idolu obetovať všetko.

Krásna a talentovaná. Tak môžeme popísať speváčku a skladateľku v jednom, Lanu Del Rey. Neskutočný se*epíl idolu a nezvyčajný typ hudby dokáže na jej koncerty prilákať tisícky, ba až milióny fanúšikov, ktorí dúfajú, že o nich zavadí aspoň pohľadom. No tentokrát sa na jednom z koncertov v americkom meste Orlando mal objaviť aj fanatický obdivovateľ.

Muž, ktorý sa zúfalo zamiloval do slávnej speváčky, postupne prestal vnímať realitu a pripravil si skutočne hrôzostrašný plán. Na sociálnej sieti zverejnil tajomný odkaz: ,,V piatok sa chcem stretnúť s mojou kráľovnou a od toho dňa budú naše rozhodnutia už spoločné. V piatok odchádzam, keďže sa musím stretnúť s mojou manželkou, ktorá bude mať koncert, a potom ma už pravdepodobne nikdy neuvidíte,“ napísal Michael Hunt dva dni pred koncertom jeho múzy.

Aj napriek zlej psychike si Michael dokázal vymyslieť plán, ako sa dostať do zákulisia a tiež našiel spôsob, ako sa dostať cez ochranku, keď predstieral, že je obyčajný poslíček. Vďaka duchaprítomnosti jedného z SBS-ky bol zatknutý. Pri sebe mal vstupenku na koncert a nôž. Lana tak môže byť vďačná, že zasiahli muži zákona, ktorí sú presvedčení, že jej najvernejší obdivovateľ ju chcel uniesť a napokon zrejme zabiť ju i seba. Konflikt pred vystúpením speváčkou otriasol, pričom sa bála postaviť na javisko. Nakoniec sa však odhodlala a predviedla svoj životný výkon.

Michael Hunt – fanatický fanúšik

Zdroj: telegraph.co.uk  |  Foto: Facebook