Odveká vojna medzi upírmi a vlkolakmi sa bude budúci rok odohrávať u našich susedov. Piaty diel ,,Underworld“ ságy pod názvom ,,Next generation“ začínajú natáčať práve v týchto dňoch v Prahe a jej okolí!

Hlavnou hrdinkou akčného fantasy filmu bude opäť Kate Beckinsale, ktorá si zahrá očarujúcu upírku Selenu. Špeciálne pre dámy môže byť zaujímavá informácia, že najbližších 10 týždňov majú šancu stretnúť na ulici v Prahe herca Thea Jamesa, ktorý si zahral aj v štvrtom diely Underworldu- ,,Awakening“. Jeho očarujúce oči nemôžu chýbať ani v pokračovaní a opäť ho uvidíte v roli príťažlivého upíra Davida. Okrem iného sa zviditeľnil hlavnou úlohou v trilógii Divergencia a momentálne ste ho mohli zaregistrovať aj v reklame na značku Hugo Boss.

dsa

Na režisérsku stoličku zasadne Anna Foesterová, ktorá má režisérske skúsenosti hlavne s televíznymi seriálmi (napr. Myšlienky vraha) a ako kameramanka pracovala na filme ,,Deň nezávislosti“, takže môžeme očakávať vizuálnu lahôdku. My sa už filmu nevieme dočkať a chystáme sa ísť na lov Thea Jamesa po Prahe, čo vy? 🙂

Autor: MarlenD

Foto: Pinterest