O tom, že je Lívia Bielovič krehká duša, sa mohli presvedčiť aj diváci šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa neraz nehanbila ukázať slzy. V bývalom vzťahu však na svoju citlivú povahu doplatila. Krásna herečka sa dokonca ocitla na hranici života a smrti.

Už je tomu päť rokov, čo Lívia Bielovič voľne dýcha. Ako prezradila v rozhovore pre magazín Šarm, rozvod jej zachránil život. S odstupom času sa o temnom období svojho života rozhodla hovoriť verejne s cieľom pomôcť iným ženám nachádzajúcim sa v nešťastnom vzťahu.

Ženy zabúdajú na seba

„Keď máte rodinu, dennodenne žijete v rutinnom kolobehu a zabúdate na svoje potreby, sny a túžby. Veľa žien žije presne takto. Sú nenaplnené, nešťastné a smutné, potom z toho ochorejú a zomrú. Aj mnohé slovenské ženy žijú takýto život, lebo ich to niekto naučil v detstve. Niekto im ukázal, že to tak má byť, že to je prirodzené. Prirodzené to bolo aj pre mňa a vždy som len čakala na to, čo bude,“ uviedla „Adela“ zo seriálu Druhá šanca, túžiaca v tom čase podvedome po zmene.

,,Uvedomila som si to, až keď sa to začalo prejavovať na mojom fyzickom zdraví. Moje telo mi jasne naznačovalo, aby som sa posunula. Uvedomila som si to až na hrane medzi životom a smrťou,“ šokovala talentovaná hviezda. Liv dávala na prvé miesto rodinu, a tak sa svoje manželstvo snažila zo všetkých síl zachraniť. Až sa zrazu ocitla na nemocničnom lôžku, kde bojovala o život.

Nemocnica jej otvorila oči

,,Našťastie som sa z toho rýchlo dostala, no odchádzala som odtiaľ ako iný človek. Pamätám si, ako mi v hlave zneli otázky. „Čo ešte potrebuješ, aby sa stalo? Aby si zomrela? Čo potom tvoje dieťa, tvoja rodina, mama, sestra? Už tu pre nich nebudeš. Verím, že mnoho žien zabúda na to, že ak tu chcú byť pre svoju rodinu, potrebujú byť najprv samy v pohode,“ pokračovala v odhaľovaní bolestivej minulosti úspešná herečka. Niektoré z nás totiž pre muža vedia obetovať všetko namiesto toho, aby sa starali o seba, a zostávajú vo vzťahoch, ktoré ohrozujú ich zdravie. ,,No keď sa ocitnete medzi životom a smrťou, donúti vás to prehodnotiť priority a urobiť zmeny, ktoré ste sa dovtedy báli urobiť,“ znie trpká pravda z úst mamičky 15-ročnej dcéry Rebeky.

livia bielovic

Nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. Rany v manželstve Liv zocelili a spravili z nej omnoho silnejšiu osobnosť. Avšak na to, ako sa preniesť cez ťažké životné situácie, neexistuje všeobecný návod. Blondínkinu dušu vyliečili napríklad knihy, štúdium a v neposlednom rade hudba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Jedného dňa som si uvedomila, že keď sa započúvam do dobrej muziky a poriadne sa uvoľním, začnú mi odpovede na niektoré otázky, ktoré som si položila mesiace či roky predtým, prichádzať úplne prirodzene,“ prezradila kráska. Liv tak môže byť pre mnohé ženy zotrvávajúce v nešťastnom vzťahu veľkou inšpiráciou k tomu, aby sa posunuli ďalej a začali konečne žiť.

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/livbielovic_official