S týmto obľúbená česká herečka pravdepodobne nepočítala. Po tom, ako Dagmar Partasová zverejnila na svojom oficiálnom instagramovom profile najnovšie selfíčko, ju ľudia nešetrili a spustili spŕšku negatívnych komentárov. 

„Tak už sme privolali muzikálom Snehová kráľovná vo vypredanom divadle Hybernia zimu,“ týmito slovami okomentovala svoju najnovšiu selfie Dagmar Partasová (62). Nádherná Xénia z rozprávky Arabela však zrejme ani netušila, akú lavínu negativity tým spustí.

Fanúšikovia ju nešetrili

Ľudia začali v reakciách Dade radiť, aby si premyslela, čo zverejňuje: „Niečo by sa na Instagram dávať nemalo“. Niektorí sa jej dokonca zľakli: „Jé, ja som sa zľakla“ a iní blahosklonne priznávajú, že nikto nie je dokonalý a Dáda by mala byť pamiatkou UNESCO. Našli sa však aj nepríjemnejšie reakcie, ako „fuj“ alebo „ste škaredá“.

Komentáre od ľudí brunetku rozhodili natoľko, že túto snímku aj so všetkou nahromadenou negativitou radšej z Instagramu stiahla. Nám sa ju však podarilo včas zachytiť, vďaka čomu môžete samy posúdiť, či na nej Dada vyzerá naozaj tak zle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj, Foto: Instagram/dadapatrasova_oficialni / Facebook