Experimentálna reality šou Svadba na prvý pohľad sa na Markíze teší už z druhej série, čo svedčí o jej obľúbenosti medzi divákmi. Odborník na lásku Aleš Bednařík, ktorého poznáte práve z pokračovania relácie, prezradil, aký vplyv na vzťah môže mať sledovanie šou. 

Televízny psychológ prijal pozvanie do štvrtkového Telerána, kde hneď v úvode moderátorskej dvojici Lenke Šóošovej a Romanovi Juraškovi prezradil, čo sa môže udiať vo vzťahu ľudí, ktorí populárnu Svadbu sledujú spoločne.

,,Prirodzene to funguje tak, že teraz tam máme páry, ktoré sú spolu približne 3 týždne a každý ten vzťah má inú dynamiku. Keď pozerajú spolu partneri, tak sa rozprávajú o tom. ‚Toto by si urobil mne? Nikdy v živote!‘ alebo ‚Presne toto by som spravil!‘ A ukazuje sa vlastne, že keď ľudia rozmýšľajú nad tým, čo robia iní ľudia, tak sami si vyhodnocujú, či by spravili niečo inak, konštatoval v skorých hodinách na obrazovkách Markízy Bednařík, ktorý ďalej použil veľmi jednoduchý príklad.

svadba na prvy pohlad

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Však sami viete, že to stačí pozerať aj film s Bruceom Willisom a hodnotíme, či by sme to urobili,“ zažartoval Aleš. ,,Jedna vec je fantázia, samozrejme. Ale druhá, keď vidíme ľudí, ktorí nie sú úplne vo filme, ale je to bližšie realite, lebo tí ľudia naozaj musia spolu fungovať od dňa svadby, svadobnú cestu až spolu žijú,“ „doktor lásky“ jasne uviedol, že pri sledovaní reality šou si človek ľahko zatriedi, ktorý z televíznych párov do vzťahu vložil viac snahy, a čo by v ich prípade robili oni sami.

,,Ideálne je, keď sa o tom tí partneri, čo pozerajú, aj rozprávajú. A môžu sa z toho všeličo naučiť o sebe aj o tom druhom,“ na záver poradil expert.

ALEŠ BEDNAŘÍK V TELERÁNE


Foto/Zdroj: telerano.markiza.sk, TV Markíza