Dcéra legendárnej Martinky z Turca zmizla pred týždňom z detského domova v Ružomberku a doteraz sa nikomu neozvala. Stará mama však pre médiá prezradila, čo je za náhlym odchodom Barbory (17), o ktorú má obrovský strach.

Barbora Zuzaniaková sa posledné týždne chválila na sociálnej sieti zaľúbenými fotkami so svojím novým priateľom. Vtedy však ešte nikto netušil, že o chvíľu sa bez slova zbalí a zmizne z detského domova bez jediného slova.

Jej stará mama má o vnučku veľký strach, aj keď polícia vyhlásila pátranie až po upozornení Plusky, zatiaľ čo detský domov nahlásil nezvestnosť Barbory okamžite. Stará mama ale vie, čo je za náhlym zmiznutím Barbory: „Ja som jej vravela, aby nevymýšľala a ostala v domove, neposlúchla ma. Povedala mi, neboj starká, uvidíš, že sa nesklameš, daj nám prosím šancu,“ tlmočí vnučkine slová o svojom novom vzťahuHoci ostávali Barbore do 18. narodenín len necelé dva mesiace a mohla slobodne opustiť bránu domova, zdá sa, že už nedokázala vydržať. Dcére slávnej mamy teraz babka odkazuje len toľko, aby sa vrátila alebo sa aspoň ozvala a na záver ukazuje aj zúfalú SMSku, ktorú Barbore poslala, foto >>>TU<<<.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, TV Joj