Znie to neuveriteľne, no Jennifer Aniston je od včera čersvtou 50-tničkou! Obľúbená herečka, známa najmä zo sitcomu Priatelia, oslávila narodeniny vo veľkom štýle, a to v prítomnosti mnohých celebrít, medzi ktorými nechýbala ani jej stará láska.

Hviezda jedného z najpopulárnejších seriálov všetkých čias oslávila polstoročnicu. Seriálová Rachel však rozhodne nepatrí do starého železa, o čom svedčí aj jej oslava narodenín. Jennifer Aniston zorganizovala pri tejto príležitosti veľkú párty, na ktorú pozvala samé zvučné mená spájajúce sa s jej životom.

Čuduj sa svet, medzi hosťami sa objavil okrem iných aj kráskin expartner, spevák John Mayer, ktorý sa ocitol v jednej spoločnosti so svojou bývalou Katy Perry. Tej zase robil gardé súčasný priateľ Orlando Bloom. Aby však oslava Jen ešte viac pripomínala zamotanú telenovelu, herečka si na ňu prizvala i ďalšiu bývalú lásku.

Do nového polstoročia vstúpila Jennifer za prítomnosti svojho exmanžela Brada Pitta, za ktorého bola vydatá od roku 2000 do roku 2005. Príčinou rozpadu ich vzťahu bola herečka Angelina Jolie – s ňou by sa mal Brad rozviesť už v najbližších mesiacoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

A práve účasť idola mnohých žien na oslave 50. narodenín šokovala celý svet a najmä teda fanúšikov Jennifer a Brada, ktorí sa s ich rozchodom dodnes nevedia zmierať. Po tomto momente im tak svitla nádej, že to možno medzi dvojicou opäť zaiskrilo. Čo myslíte, mohli by sa dať títo holúbkovia ešte dokopy? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku.

Zdroj: eonline.com | Foto: YouTube