O pár týždňov sa do našich obývačiek vráti šou Hlas Československa, v ktorej sú pri speváckych výkonoch porotcovia k súťažiacim otočení chrbtom. Dnes už vieme, že budú súčasťou projektu dvaja speváci Vojtěch Dyk a Jana Kirschner, avšak podľa všetkého by sa k nim mal pripojiť aj raper Kali!

TV Markíza a Nova postupne zverejňujú mená koučov, ktorí zasadnú do porotcovských kresiel šou Hlas Českoslovenka. K Vojechovi Dykovi za českú stranu a Jane Kirschner za tú slovenskú by mal pribudnúť obľúbený raper. Stane sa ním Kali?

Modrožltá televízia publikovala na svojom webe indície, pomocou ktorých divákom napovedá, na koho by sa v tretej sérii projektu mohli tešiť už okrem dvoch avizovaných osobností. Tretím koučom by tak mal byť obľúbený raper, veľký charakterom, avšak nízky vzrastom, pričom každé jeho tetovanie mu má pripomínať spomienku. Markíza fanúšikom poskytla aj zoznam možných adeptov a čuduj sa svet, vedľa Strapa, Vladisa, Ektora, Marpa či Tonyho Poruchu sa nachádza aj Kali, na ktorého by sedeli všetky spomínané znaky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či bude modrooký obľúbenec československého publika naozaj hodnotiť výkony spevákov, ale zatiaľ ešte nie je potvrdené. Jediná vec, ktorá až tak nehrá do karát, je fakt, že sa Kali niekoľkokrát vyjadril, že sa chce v najbližšej dobe venovať len rodine a hudbe dáva zbohom. Pri tejto príležitosti sa dokonca s fanúšikmi už i rozlúčil dojímavou skladbou Je čas. A čo si myslíte vy? Bude Kali tretím porotcom Hlasu Československa? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Kali

Zdroj: Markíza.sk | Foto: YouTube, Facebook/kali- konec je novy zaciatok, Jana Kirschner (official page),  Instagram/vojtechdyk_bsideband