Z milostného trojuholníka medzi Jasmínou Alagič, Patrikom Vrbovským a Darou Rolins sa stal jeden veľký začarovaný kruh. Po vyjadreniach blonďavej speváčky, v ktorých priznala, že ľutuje Rytmusovo správanie, sa rozhodla stiahnuť do úzadia a momentálne dovolenkuje so svojou jedinou dcérou Lolou.

Voľné chvíľe si vychutnáva aj známy raper po boku mladej moderátorky, s ktorými sa pravidelne delí so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Provokáciou, ktorú smeruje svojim neprajníkom, nešetrí, a ako to už u neho býva zvykom, s úsmevom na perách hovorí do celého sveta o svojom šťastí, ktoré by chcel šíriť ďalej.

Avšak po slovách Dary Rolins, ktoré venovala svojmu EX, sa Patrik rozhodol zareagovať a zverejnil prehlásenie, v ktorom vyjadril svoj názor na vzniknutú situáciu v médiách či v radoch jeho sledovateľov. „Krásny a šťastný život si musíš vytvoriť. Zaslúži si ho každý z nás. Absolutne to neni o peniazoch,“ prehovoril k davu ľudí.

Neskôr však použil slová, ktoré boli podľa mnohých komentujúcich venované najmä jeho bývalej partnerke. V prvom rade začni žiť svoj život a nestaraj sa do cudzích životov. Uprac si pred svojim prahom a nezahadzuj energiu cudzími ľudmi, je to nepodstatné.“ 

Tvrdenie, že ide o vojnu medzi Patrikom a Darou, je podľa nás prehnané. Jeho motivačné príspevky bývajú smerované najmä jeho priaznivcom, čo je zrejme prípad aj uvedeného postu na Instagrame. Bývalí miláčikovia slovenského šoubiznisu by mali byť po ukončení sedem ročného vzťahu stále priateľmi, a práve preto nevidíme dôvod, prečo by mal byť text vystrihnutý z kontextu práve odkazom pre Daru Rolins.

Rytmusov príspevok, ktorý vyvolal šialenstvo

Krásny a šťastný život si musíš vytvoriť. Zaslúži si ho každý z nás. Absolútne to neni o peniazoch. V prvom rade začni žiť svoj život a nestaraj sa do cudzích životov. Uprac si pred svojim prahom a nezahadzuj energiu cudzími ľuďmi, je to nepodstatné. Ty nežiješ ich život a sme tu dosť krátko na to, aby sme žili niečo, čo sa nedá ovplyvniť. Krásny život spočíva v tom, že ho žiješ naplno podľa seba a nie podľa toho,čo chce tvoje okolie. Krásny život je, keď nepotláčaš svoje emócie a svoje city. Šťastný a krásny život je vtedy, keď si tým, kým chceš byť a nie tým, za koho ťa chce mať stádo. Nenechaj si zobrať svoje JA. Odkedy prajem neprajníkom život aký mám ja, tak si žijem dennodenne svoj sen. Šťastný život je žiť pravdu ??.“

Foto: Instagram