Má niekoho? Túto otázku si kladie množstvo fanúšikov speváčky Dary Rolins. Tá bola po ohlásení rozchodu s Patrikom Vrbovským spájaná so sympatickým futbalistom Davidom Meszarosom a následne nato s Martinom Zahumenským, ktorý je však šťastne ženatý.

Spájanie úspešnej speváčky s druhými mužmi stále neutícha. Nedávno vyvolaná kauza o možnom romániku medzi ňou a známym kuchárom ju však dohnala k vyjadreniu, v ktorom potvrdila informácie, ktoré sme vám už poskytli. Viac sa dočítate >>>TU<<<.

Vykašlite sa na hľadanie môjho nového milenca, nájdem si ho sama, verte mi,“ napísala Dara pod fotografiu, na ktorej je v Martinovej spoločnosti. Nechýbali ani členky jej tanečnej skupiny, s ktorými dovolenkovala v slnečnom Taliansku. „Toto je Maťko, kuchár a tá kráska vedľa jeho manželka Zdenka. Slováčiská, žijúci v Toskánsku, ktorí boli na dva dni našimi skvelými sprievodcami,“ dodala na svoju obhajobu.

Je teda viac než jasné, že energická kráska je aktuálne šťastne nezadaná a o pozornosť mužov nemá vôbec núdzu. Na rozdiel od jej bývalého partnera sa však Dara Rolins do nového vzťahu nehrnie.

Foto: Instagram