Hlavnú hrdinku telenovely Divoký anjel, ktorá sa natáčala v rokoch 1998 – 1999, poznajú priaznivci ako brunetku s dlhými vlnami. Nedávno však Natalia Oreiro prešla radikálnou zmenou imidžu!

Obľúbená latino kráska sa po rokoch vrátila na slovenské obrazovky vo fenomenálnej telenovele Divoký anjel. Všetci fanúšikovia tak aktuálne môžu spomínať na staré časy, keď šaleli za Nataliou Oreiro.

natalia oreiro

Od doby natáčania ľúbostného príbehu medzi chudobnou slúžkou Milagros a boháčom Ivom ubehlo viac ako 20 rokov, počas ktorých však rodáčka z Uruguaju vôbec nezostarla. Jediné, čo by vás teraz pri pohľade na Nataliu mohlo zmiasť, sú jej platinové vlasy, ktoré si musela dať odfarbiť kvôli vzácnej role. 45-ročná herečka sa totiž zhostila úlohy legendárnej prvej dámy Argentíny!

70 rokov po smrti Evy (Evity) Perónovej predstavuje Disney plus sedemdielnu minisériu s názvom Svätá Evita. V politickom trileri sa sklbujú skutočné, ale i fiktívne udalosti spájajúce sa s argentínskou političkou, herečkou, aktivistkou a spisovateľkou, ktorá ako 33-ročná podľahla rakovine.

Zdroj/Foto: Instagram/nataliaoreirosoy, tvmarkizaofficiial