Na rozdiel od iných televíznych súťaží, kam chodia skúšať šťastie nádejní speváci, je The Voice ukážkou naozajstných talentov. Vždy sa však nájde niekto, kto svojím hlasom prebije všetkých ostatných. Vo včerajšom vydaní to bol Daniel Kapitán spôsobujúci neskutočné zimomriavky!

Sudičky dali Danielovi do vienka úžasný spevácky talent, ktorý sa mladý muž rozhodol predviesť celému Československu. Avšak v jeho prípade nehrala proti nemu len tréma, ale aj závažné ochorenie. 25-ročný Slovák totiž už dva roky trpí schizofréniou.

Napriek tomu, že Danove vyjadrovacie schopnosti a komunikácia ako taká je ťažšia, čo je dôsledkom diagnózy, on sa s týmito úskaliam popasoval viac než statočne. Dôkazom boli nadšené reakcie publika a porotcov, ktorých zamatový hlas spievajúci skladbu I Believe I Can Fly od R. Kellyho prinútil otočiť sa a vzdať mladíkovi hold.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniel sa napokon rozhodol pre tím čerstvého otecka Kaliho, ktorý bude nad spevákom počas jeho pôsobenia v súťaži držať ochranné krídla. Bratislavčan však spustil doslova lavínu pozitívnych komentárov aj na sociálnych sieťach. Ľudia vyjadrujú Dankovi obrovskú podporu, čo by mohlo už teraz značiť, že máme horúceho kandidáta na celkového kráľa The Voice Československo. Čo myslíte – skončí víťazstvo práve v jeho rukách?

Daniel o svojej chorobe

Celé vystúpenie Daniela Kapitána v The Voice

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial