Svojou pracovitosťou a skromnosťou to Gabriel Sedláček v roku 2019 dotiahol až do finále Farmy, kde sa stal absolútnym víťazom. Výhru chcel investovať najmä do cestovania, čo sa ale pre pandémiu posunulo na neskôr. V súčasnosti si Gabi užíva Turecko, kde nie je sám!

Utiahnuutý Gabriel Sedláček účinkoval v obľúbenej reality šou, keď mal 23 rokov. Na statku sa netajil tým, že veľa skúsenosti so ženami nemá. Dokonca na rovinu priznal, že je panic. Sympatický Košičan mal veľmi blízko k Romane Košťálovej, ktorá ho však brala len ako kamaráta.

75-tisíc eur napokon skončilo v mladíkových rukách a zdá sa, že si ich užíva ešte i dnes. Po finále si kúpil len veci, ako televízor či dron. Väčšie investície prišli až po tom, ako sa svet oslobodil od pandemických opatrení a opäť turistom otvoril svoje brány.

Dominikánska republika, Dubaj, Island, Maldivy, Thajsko, Malajzia, Tenerife… Gabo toho za posledný rok stihol viac než dosť a zbieral zážitok za zážitkom. Zatiaľ poslednou jeho detináciou je Turecko, ktorého možnosti si vychutnáva v spoločnosti atraktívnej čiernovlásky. ,,S mojou mandarínkou,“ napísal k romantickým záberom. Pri nich sa nazbieralo niekoľko gratulácií od fanúšikov tešiacich sa z exfarmárovej krásky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/gabrielsedlacek3