Spolu s príchodom seriálu Milenky sa na našich obrazovkách objavili aj dovtedy neokukané tváre. Jednou z nich bol herec Noël Czuczor, ktorý si zahral postavu Tomáša. Kučeravý fešáčisko si získal nielen srdce seriálovej Kristíny, ale aj tisísich Sloveniek, dnes by ste ho však zrejme nespoznali.

Pri pohľade na 29-ročného herca lapali mnohé diváčky obľúbeného seriálu Milenky po dychu. Charizma exoticky vyzerajúceho krásavca totiž iskrila aj cez obrazovky. Ak ste sa do jeho kučierok zamilovali aj vy, teraz zrejme ostanete sklamané.

Noël Czuczor

Noël Czuczor dnes vyzerá úplne inak, než ako sme ho mali možnosť vidieť v Milenkách. Dlhé vlasy sú fuč a okrem nich aj 13 kíl! Z herca sa tak stal vychudnutý a vyholený chlapec. Za jeho novým imidžom ale stojí filmová postava – Noël natáča snímku o Slovákoch, ktorí ušli z Osvienčimu. „Vzhľadom na tému a príbeh je to veľká zodpovednosť a tú nepodceňujem. Vyžadovalo si to disciplínu, striktný jedálniček a veľa pohybu na tréningoch, ale výsledok bude stáť za to,“ prezradil herec. Avšak musíme uznať, že Noëlovi svedčí aj takáto podoba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Noël Czuczor

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/noelcukor, zoomcastingtalents