Stačilo jedno video a z Gianluca Vacchiho sa stala doslova svetová hviezda. Prešedivelý pánko si tancujúcim kúskom získal nielen ženské publikum, ale aj to mužské, nakoľko mu v krátkom zázname robila spoločnosť vtedajšia priateľka – krásna Giorgia Gabriele. Avšak od doby najväčšej Talianovej slávy už pomaličky uplynú tri roky. Viete, ako vyzerá príťažlivý „dedko“ dnes?

Leto 2016 patrilo na internete jednoznačne objavu menom Gianluca Vacchi. Ak by ste si ale mysleli, že sa za tri roky, ktoré uplynuli od doby, ako celý svet obletelo video v tom čase 49-ročného polonaháča, Gianluca nejako rapídne zmenil, máme pre vás dobrú správu. Vacchi je nielenže stále obklopený luxusom, neodbudlo mu ani zo se*epílu, ba práve naopak!

Gianluca Vacchi
Gianluca v júni roku 2016

Muž, ktorý by mohol byť mnohým z vás aj otcom, vyzerá vo svojich takmer 52 rokoch stále rovnako príťažlivo ako vtedy, keď sa zvŕtal v latino rytmoch pri bazéne po boku brunetky Giorgii Gabriele. Niet divu, že sa pri ňom striedajú len mladé krásky, pričom aktuálne tvorí Gianluca pár s venezuelskou modelkou Sharon Fonseca.

Nech sa páči, toto je aktuálna podoba talianskeho playboya v plnej kráse. Pri pohľade na „deduškove“ potetované telo si však dávajte pozor, aby vám nevypadla slinka!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/gianlucavacchi