Nebolo diskotéky či párty, kde by sa v roku 2002 nehrala skladba Náhodou, z ktorej sa stal doslova megahit. Po nej nesledoval singel Nejsi sám a Veronu zrazu milovalo celé Československo. Čo je však s tanečným duom dnes?

Formáciu Verona založil v roku 2001 hudobník a producent Petr Fider a speváčka Markéta Jakšlová, ktorí patrili vďaka svojim tanečným hitom k vtedajšej hudobnej topke. O skupine ale bolo dlhšie obdobie ticho, až doteraz. Verona hlási svoj návrat, avšak s novou kráskou!

Verona

Vzhľadom na to, že Markéta uprednostnila pred kariérou rodinný život, keď sa vydala a pobrala na materskú, jej miesto nahradila mladá krv. V duo Verona tak na pozíciu speváčky zasadla Veronika Stýblová, ktorú môžete poznať zo Superstar, kde v roku 2013 skončila na piatom mieste.

Petr s Veronikou majú na konte horúcu novinku s názvom Parabola, v ktorej blondínka ukázala svoj brutálny hlasový rozsah. „Chceme, aby ste vedeli že sme s Petrom spravili všetko preto, aby sa vám páčil… 5 mesiacov tvrdej práce a toto je výsledok,“ napísala k skladbe Verča. Nám sa veru Parabola mega páči a čo vám? Dajte nám vedieť! 🙂

Zdroj: Instagram/veronamusic_cz | Foto: Instagram/veronamusic_cz