Šou Extrémne premeny opäť zaplavila televízne obrazovky, a tak si môžeme po niekoľkých mesiacoch znovu pripomenúť príbehy ľudí s nadváhou, ktorí sa rozhodli vziať život do vlastných rúk a vykročiť za svojim šťastím za pomoci sympatického trénera Maroša Molnára.

Televízna repríza najnovšie zahŕňala premenu Janka Hodoňa, ktorého morbídna obezita skutočne hraničila so smrťou. S váhou 287 kg sa tak pustil do boja o vlastný život a zdravie, čo sa mu napokon podarilo a dostal sa na krásnych 112 kg. Avšak to, ako jeho chudnutie pokračovalo po skončení natáčania, sa už k divákovi nedostalo.

Častokrát sa stáva, že po radikálnom schudnutí v televíznej šou príde pád v podobe straty verejného záujmu. Motivácia, že vaše chudnutie uvidí celé Slovensko, je zrazu preč a zostali ste tu len vy. Stalo sa tak i v prípade Andrey Vargovej z Najväčšieho víťaza, ktorá zišla zo svojej cesty, opätovne pribrala a dnes sa opäť snaží bojovať s kalóriami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jankov prípad je však úplne iná káva. Účinkujúci sympaťák sa totiž po ukončení natáčania vrhol do sveta športu a toto posolstvo, ktoré mu zmenilo život, začal šíriť ďalej. Pod jeho krídlami tak podobnými fyzickými premenami prešlo niekoľko ľudí, čím sa bývalý účastník Extrémnych premien neváha pochváliť na sociálnej sieti. Jano naviac nabral dostatok sebavedomia a rozhodol sa zmeniť svoje okolie kandidovaním na poslanca obecného zastupiteľstva v malebnej obci Varín.

Janko pred natáčaním šou

Takto vyzerá Janko dnes

Janko s trénerkou Soňou z relácie Najväčší víťaz

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook/Ján Hodoň, Extrémne premeny