Spomínate si ešte na rok 2005, kedy sa na Slovensku začala jedna z prvých reality show- VyVolení? Išlo o nový formát, ktorý pravidelne sledovali takmer všetci, čo mali doma televízor, len aby mohli nadávať, akí sú súťažiaci hlúpi a dostanú peniaze za to, že nič nerobia. Ale to je typická vlastnosť Slovákov. :) Víťazkou prvej a rekordne úspešnej série sa stala prostoreká a vtipná Linda Drevenková, ktorá bola jasnou favoritkou už od začiatku realitu šou. Ako sa však za tých 13 rokov zmenila? Veľmi! 

Od ukončenia prvej série reality šou Vyvolení prešlo už neuveriteľných 13 rokov. Kozmetička Linda Drevenková z Nových Zámkov sa vtedy stala prvou víťazkou a získala výhru vo výške neuveriteľných 11 miliónov slovenských korún! Luxusný byt, auto, dovolenka a ročná renta vo výške 3,6 milióna. Zo skromného dievčaťa sa razom stala ostrieľaná podnikateľka a neskôr vystriedala aj rôzne zamestnania. Stala sa moderátorkou audiotextovej súťaže, pózovala pre pánsky magazín, dokonca sa jej fotka objavila aj na stránkach, ktoré poskytujú rôzne služby pre dospelých. S takýmto životným štýlom však prišli na rad aj rôzne chirurgické úpravy od zväčšenia pŕs, pier až po experimentálne účesy.

Ako sa však kedysi Linda vyjadrila na sociálnej sieti: „Pravda je taká, že ak chcete skončiť na pokraji zúfalstva, s prianím, aby toto celé bola iba nočná mora, tak choďte do VyVolených. No katastrofa! Doteraz sa snažím cez to celé preniesť… Výhra bola prekliata, príliš veľa ľudí mi ju závidelo a neprialo. Tomu, kto to vyhrá, prajem silu. Bude ju potrebovať, inak to nezvládne. Už teraz ho ľutujem.“ Žeby to nakoniec nezvládla ani výstredná hviezdička?

Foto: Facebook, Instagram