Úúúúf, Peťo, čo si to so sebou porobil? Peter Sagan je aktuálne jedno z najskloňovanejších mien v slovenskom, ale i zahraničnom šoubiznise. Môže za to predovšetkým ohlásenie rozchodu s Katarínou Saganovou po takmer troch rokoch manželstva.

Napriek tomu, že sa známe tváre rozhodli vydať každý vlastnou cestou, tu zostalo „niečo“, čo ich bude už navždy spájať – áno, je to práve ich malý syn. „Rozchádzame sa s Katkou v dobrom, musíme ochrániť aj Marlona, pokúsime sa o to, aby sme mu pomohli vyrásť v tom najlepšom smere,“ zneli Petrove slová v nedávnom vyjadrení, ktoré sa ako správny chlap snaží dodržať, čo dosvedčujú aj najnovšie zábery z ich spoločného výletu pri mori. Pozrieť si ich môžete >>>TU<<<.

Prudký ošiaľ z najnečakanejšieho rozchodu slovenských prominentov už dávno pominul. Spoločné fotografie potešili predovšetkým fanúšikov mysliacich na súdružnosť rodiny, tých ostatných naopak pobavil úplne iný detail.

Peťo je známy svojským štýlom pripomínajúcim bláznivého rockera. Práve preto by sme od neho rozhodne nečakali bavlnené nebesky modré kraťase s dlhým tilečkom, no predovšetkým plážovú tašku s vtipným klobúčikom. Čo to na ňom má? Nie sú to kvietky?

Tento outfit pobavil širokú verejnosť. Ľudia ho neváhali okamžite (s vtipom) podpichnúť, dokonca dostal titul českého turistu, ktorému chýbajú už len ponožky v sandáloch. Pozrieť si ich môžete >>>TU<<<. Jedno však treba uznať – dovolenka je jednoducho dovolenka, takže mu toto módne faux pas nateraz odpúšťame! ?

Foto: Instagram, Twitter