Na Farme to vrie každým dňom viac a viac. Súťažiaci sú k vysnívanej výhre 75 tisíc eur stále bližšie, čo podporuje ich túžbu splniť si sny a odísť s poriadne plnými vreckami. Čo všetko sú však pre vidinu peňazí ochotní urobiť?

Po dramatickom dueli medzi Michaelou Štefánikovou a herečkou Silviou Šuvadovou zavládlo na schátranom statku plnom kamier poriadne dusno. Súťažiaci sa totiž postupne prestávajú deliť na tábor bohatých a chudobných – z radu farmárov sa vytvorili dve skalné skupinky, ktoré si postupne takmer nevedia prísť na meno.

Viac informácií o súboji Silvie s Miškou nájdete >>>TU<<<

Kto je viac falošný?

Situácia medzi hráčmi začína byť poriadne vyhrotená. Trojica v zložení Tatiany, Petra a Michaely čelí stúpajúcemu nátlaku ostatných návštevníkov Farmy, ktorí sa ich postupne snažia rozdeliť. „Xena tu robí najväčšie zlo, aby ste sa vedeli uvedomiť všetci,“ predniesol Milan Vysokai, pričom za „Xenu“ predtým označovali fitnessku Tatianu.

Zdá sa tak, že novým terčom útokov kolektívu sa stala práve kontroverzná Táňa z Topolčian. Je však otázne, či v tejto vojne dokáže bojovať po boku svojich nových komplicov Petra a Mišky alebo sa ich trojica čoskoro nadobro rozpadne.

Medzi farmármi sa začala vojna

 Foto: YouTube, Instagram l Video: Streamable.com/YouTube