Rok 2023 sa pre Richarda Müllera nezačal najlepšie. Slovenská hudobná legenda šokovala fanušikov fotkou, na ktorej pózuje v nemocnici na invalidnom vozíčku. Čo sa obľúbenému spevákovi stalo?

Človek mieni, život mení. Richard Müller mal svojimi piesňami tento mesiac potešiť všetkých fanúšikov, ktorí majú zakúpené vstupenky na jeho koncerty v Žiline a Nitre. Zo zdravotných dôvodov ich však umelec presunul na február.

richard muller

„Milí priatelia, je mi to veľmi ľúto, že už druhýkrát musíme prekladať koncerty, ale moja noha je momentálne v stave, že na nej nemôžem ani stáť, dokonca ani sedieť. Váš Richard,“ napísal na Facebook známy spevák, ktorý priaznivcov vystrašil snímkou na vozíčku. Ako pre Nový Čas prezradil jeho manažér, Rišo zle stúpil a natiahol si šľachy.

,,Musí ležať doma, lebo keď stojí alebo sedí, tá krv sa spustí dole do členka a bolesť pulzuje,“ vysvetlil Adnan Hamzič. Podľa jeho slov je už ale 61-ročnému hudobníkovi lepšie. ,,Telefonujem s ním každý deň, opuch opadá, ale koncerty by sme nestihli,“ vyjadril sa. Richardovi prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

richard muller

Zdroj: Nový čas | Foto: Facebook/Richard Müller