Harry Styles, bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction, sa vydal na sólovú kariéru a iba pred pár dňami predstavil videoklip k svojmu novému singlu ,,Sign of the Times“. Spevák v súčasnosti promuje svoj nový album v rôznych televíznych aj rozhlasových programoch po celom svete a v tomto prípade nemohol obísť ani obľúbeného anglického moderátora Jamesa Cordena a jeho šou.

Harry v týchto dňoch zavítal do The Late Late Show, ktorú uvádza jeho kamarát James Corden, aby celému svetu predstavil svoj dlho očakávaný album. Tento bacuľatý moderátor je v našich končinách známy najmä vďaka šou ,,Carpool Karaoke“, kde sa v jeho aute vystriedalo množstvo známych osobností. Počas jazdy sa už zabával s bývalou prvou dámou Michelle Obama, Lady Gagou alebo Selenou Gomez.

Čo vymyslel Harry Styles spolu s Jamesom Cordenom v štúdiu neskorej televíznej šou?

Harry sa rozhodol vycestovať do Los Angeles a požiadať svojho kamaráta Jamesa o prespanie, nie však u neho doma, ale v štúdiu. V The Late Late Show zostal celý týždeň, kde spolu pripravujú rôzne vtipné scénky, pričom jednou z nich je samotný príchod do štúdia.

Pani na vrátnici v štúdiu nechcela veriť, že ide o skutočného Harryho Stylesa, pretože ten podľa nej chodí iba s celou skupinou One Direction. On jej však vysvetlil, že sa vydal na sólovú dráhu, na čo opäť protestovala, no napokon ho pustila. Dôkaz, že ide o skutočného Harryho Stylesa, je jasný. Hypnotizoval ju svojim podmanivým pohľadom.

Harry Styles si dokázal vystreliť z veci, ktorú najviac neznáša.

Z jeho obľúbenosti u žien! Niekoľkokrát verejne priznal, že je unavený z rečí o tom, ako pôsobí na ženy a aký je obľúbený u nežného pohlavia. Aj jeho kolegovia zo skupiny 1D nechápali, prečo všetci považujú Harryho za magnet na ženy. Spevák bol niekoľkokrát dokonca už natoľko znechutený, že na podobné otázky novinárov absolútne nereagoval. Vtieravú pripomienku hejtera „aké je to byť se*symbolom, ktorého miluje každé dievča?“ odmenil znechuteným pohľadom a odchodom spred fotoaparátu, ktorý mal zachytiť Harryho so svojím fanúšikom.

Harryho žartík z tohto problému si môžete pozrieť vo vtipnom videu :)

Harry Styles a jeho nový singel ,,Sign of the Times

Foto: YouTube