Ako sa zdá, rok 2017 je skutočne plodný na pozitívne správy a jednou z nich prekvapil aj frontman obľúbenej americkej kapely Maroon 5. Sympatický Adam Levine a jeho krásna manželka sú v šťastnom očakávaní svojho druhého bábätka a konečne prišiel deň, kedy zamilovaná dvojica prezradila aj jeho pohlavie. 

Manželka úspešného hudobníka, ktorý pôsobí ako frontman skupiny Maroon 5, v septembri 2017 poriadne šokovala širokú verejnosť, keď na svoj Instagram pridala snímku s rastúcim tehotenským bruškom. Behati Prinsloo, ktorá priviedla na svet ich prvorodenú dcérku s neobyčajným menom len v septembri 2016, sa tak ani tentokrát nevráti na predvádzacie móla. Supermodelka tak znova odsunula svoju prácu na vedľajšiu koľaj, nakoľko do rodinky už čoskoro priletí bocian, ktorý im prinesie ďalší uzlík radosti.

Neprešla dlhá doba od radostného oznámenia, že sa ich rodinka opäť rozrastie, a spevák Adam Levine prezradil ďalšiu informáciu zo súkromia. Svetoznámy umelec zavítal do obľúbenej americkej šou Ellen DeGeneres, kde informoval, že s Behati očakávajú ďalšiu malú princeznú. A ktovie, možno aj ich druhorodená dcérka dostane originálne meno, nakoľko prvorodená sa volá Dusty Rose, čo v preklade znamená Prašná ruža. :)

Zdroj: YouTube | Foto: Giphy.com