Speváčke SIME sa v posledných mesiacoch mimoriadne darí. Po úspešnom koncertnom turné s albumom Femina tento raz potešila všetkých svojich fanúšikov novou skladbou. A verte nám, zamilujete sa do nej na prvé počutie rovnako ako my.

Simona Hégerová má len 22 rokov, no vo svojom živote si už preskákala kadečím. Svoje skúsenosti a spomienky sa odzrkadľujú práve v jej skladbách, v ktorých si dokonale môže vyliať srdce. Čím úprimnejšia skladba, tým krajšia a úspešnejšia. V tej najnovšej, ktorá sa nazýva „SPOLU“ si zaspomínala na svoju lásku po strednej škole, s ktorou ale rodičia neboli nadšení. O príbeh, ktorý sa nesie celou piesňou, sa SIMA podelila so svojimi fanúšikmi aj na Facebooku.

„Mala som 18, bola som čerstvo po maturite. Bola som zaľúbená a vôbec mi nevadil vekový rozdiel medzi nami a ani ma nezaujímalo, čo si budú ľudia myslieť… Moja mamina mi bez toho, aby ho spoznala, zakázala sa s ním stretávať. Povedala, že to nie je chlap pre mňa… nevedela som prečo… veď ho osobne nepozná… dokonca ani nevidela jeho fotku… Zbalila som si veci a išla preč. Nevedela som kam presne idem, ani kde budem bývať, skôr som tak kočovala… po 2 mesiacoch nerozprávania sa, sa moji rodičia rozhodli zoznámiť sa s ním … dnes ho zbožňujú a sú radi, že som neposlúchla ich rozkazy a odišla z domu – pretože iba to ich prinútilo zamyslieť sa nad tým, že treba dať človeku šancu, dôležité je spoznať…“

Musíme uznať, že nová skladba sa Sime naozaj vydarila a pevne veríme, že ju budeme počuť na všetkých koncertoch a festivaloch, kde sa obľúbená mladá speváčka počas leta ukáže. Rovnaký názor majú aj fanúšikovia, ktorí nový song ihneď vychválili a niektorí dokonca uviedli, že ide o jej najlepšiu skladbu. Čo si myslíte vy?

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram | Video: YouTube