V minulosti bola veľkou rebelkou, no rodina ju zmenila. Šťastná mamička dvoch skvelých detí a autorka hitov „Just Give Me a Reason“ alebo „Raise Your Glass“ zasvätila fanúšikov prostredníctvom fotografií do pohody rodiny Hartovcov, v ktorej panuje priam ukážková atmosféra. Medzi jej dcérkou Willow a synčekom Jamesom vládne dokonalá súrodenecká láska.

Speváčka Pink, ktorá si v roku 2001 získala celosvetovú slávu singlom ,,Get The Party Started“, si spolu s manželom Careym Hartom dopriala na druhý sviatok vianočný ten najkrajší darček. Na svet totiž priviedla svoje druhé dieťa, synčeka Jamesona Moona, z ktorého bola doslova nadšená aj ich prvorodená dcérka Willov Sage. 37-ročná americká hviezda z času na čas zdieľa s fanúšikmi svoje súkromé fotografie a nie je tomu tak dávno, čo na Instagram pridala opäť niečo zo svojho osobného albumu.

Popularitu si získala najmä piatková snímka, kde malá Willow láskyplne objíma bračeka, čo samotná Pink okomentovala slovami, že sa jedná o veľkú lásku. Speváčka je dnes mamičkou na plný úväzok a je vidieť, že deti majú viac než spokojné detstvo. :)

Piatková snímka, kde Willow objíma Jamesona

willow jameson pink

Ostatné rodinné fotografie

Pink deti

Zdroj/Foto: Instagram, cdn.quotesgram.com, Facebook