Krásna, energická a exotická. To je krátka charakteristika speváčky Dáši “Mamby” Šarközyovej, ktorej prvý album s názvom „Pani“ v týchto dňoch dovŕšil svoj prvý rok. Práve preto sa speváčka rozhodla výročie osláviť tak, ako sa patrí a potešiť tým aj svojich fanúšikov!

Možno ste aj vy postrehli šialenstvo menom Black Friday, vďaka ktorému všetko poriadne zlacnieva. Speváčka Mamba sa rozhodla, že sa k tomuto fenoménu pridá, a to s poriadne lákavou ponukou. Kedže v týchto dňoch oslavuje jej prvý album „Pani“ narodeniny, tak si povedala, že svojím fanúšikom rozdá stovky CD-čiek úplne zadarmo.

,,Inšpirovali ma k tomu ľudia, ktorí mi píšu, že by chceli moje CDčko, ale je to pre ich rozpočet proste veľa peniažkov.. Ja som tento album nikdy nerobila s cieľom- zarobiť.. Robila som ho preto, lebo milujem hudbu. Odkedy tvorím, dostala som nespočetne veľa správ od ľudí s ťažkými životnými osudmi, ktorí mi píšu, že im moja hudba pomáha, drži ich nad vodou, alebo v nej našli oporu, odpoveď. TOTO je pre mňa zmysel hudby.. Nie peniaze,“ vyznala sa speváčka na sociálnej sieti Instagram, a zároveň dodáva: ,,Vyčlenila som niekoľko stoviek CDčiek, ktoré sme zavesili na náš eshop a sú ÚPLNE ZADARMO! Jediné, čo treba zaplatiť, je poštovné, ale tam to končí. Chcem, aby sa moja hudba šírila ako originíl, nie ako napálená.. Chcem, aby sa dostala ku každému, kto po nej túžil a nemohol si to dovoliť.. HUDBA BY MALA BYŤ ZADARMO..“

Foto: Instagram