Kristína Peláková nezapĺňa bulvárne titulky a ani sa denno-denne nedelí na sociálnych sieťach o svoje súkromie. Tvár jej manžela Mariána Kavuliča tak mnoho fanúšikov ani nepozná. Počas včerajšieho Dňa otcov však čerstvá mamička prekvapila a ukázala, kto 15 rokov stojí po jej boku.

Vďaka prísnemu lockdownu, ktorý sme donedávna mali i na Slovensku, predišli viaceré dámy tomu, aby sa ich tehotenstvo riešilo verejne. Platilo to aj o známej Kristíne Pelákovej – tá očakávané dieťatko nosila pod srdcom „v tichosti“ takmer do pôrodu.

Obľúbená speváčka sa už aktuálne druhý mesiac teší zo svojho prvorodeného synčeka Radoslava. A hoci krásna východniarka na sociálnych sieťach až taká aktívna nie je, od narodenia chlapčeka zverejnila nejeden záber z kočíkovania. Na tom poslednom nechýbal ani manžel Marián, ktorému Kristína povedala áno pred 4 rokmi.

,,Krásny Deň Otcov,“ mamička zapriala fanúšikom pri milej rodinnej snímke, na ktorej brunetkini priaznivci môžu konečne vidieť aj pyšného a zároveň veľmi sympatického otecka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristinapelakova