„This girl is on fire!“ Pod novou, dych vyrážajúcou fotografiou speváckej ikony Alicie Keys sa objavilo nespočetné množstvo prekvapených komentárov, len čo ju stihla nahrať na sociálnu sieť. Žena so zlatom v hrdle spustila na Instagrame hotovú vlnu nadšenia a displeje followerov po celom svete zaplavila priam oči páliaca, neónová farba jej vlasov.

 

Roztočila to!

A aby toho nebolo málo, nezostalo iba pri farbe. Svojej ženskej korune krásy dopriala rovno desiatky boxerských vrkočov. Tie pre ňu nie sú žiadnou novinkou, no tentoraz to Alicii zjavne nestačilo, a preto šliapla na plyn. Veď kto iný než ona si také niečo môže dovoliť a ľudia to budú na nej milovať? Divoký mix oranžových, žltých, ružových, a dokonca fialových pramienkov práve oficiálne dostal pre toto leto zelenú. Kráľovná „no make-up“ vizáže rozhodne vie, ako na to.

„Bootylicious“

Bonus však Alicia nezabudla ponúknuť ani pre mužskú časť obecenstva. Tí si namiesto jej hornej časti tela posvietili na tú dolnú. Oči im totiž uviazli na speváčkinom zadku v obtiahnutých červených nohaviciach, ktorý, samozrejme, nezabudli patrične okomentovať šťavnatými komentármi. Ale páni, dala sa tá frizúra vôbec prehliadnuť?

Alicia Keys neonove vlasy

Hollywoodska kopírka?

Nebol by to však Hollywood, keby sa nové výstrelky nepredierali na scénu už oveľa skôr. Hneď ako prvé slnečné lúče pripiekli na hlavu Kylie Jenner, rozhodla sa premeniť svoju havraniu hrivu na jedovato zelené dielo a odpáliť to rovno na najslávnejšom letnom festivale Coachella ešte v apríli. Otázka, či sa nechala Alicia inšpirovať od svojej showbiznisovej kolegyne však ostáva visieť vo vzduchu. Aký je váš názor? In alebo totálne out?

Alicia Keys neonove vlasy

Alicia Keys neonove vlasy

Alicia sa s vrkôčikmi objavila ešte v roku 2001 vo videoklipe ku skladbe Fallin

Zdroj: allure.com | Foto: Instagram | Video: YouTube