Speváčka Ewa Farna je obľúbenou hviezdou nielen na Slovensku a v Čechách, no obdivu sa jej dostáva aj za hranicami. Skvelý hlas, štýl a perfektné vystupovanie- môžeme povedať, že krásna Polka momentálne zažíva vrchol svojej kariéry. Byť hviezdou však nie je také jednoduché, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Svoje o tom vie aj Ewa. 

Farna pridala na svoj instagramový účet novú fotografiu, v ktorej opisuje svoj hektický deň. „4:00 vstávacka. 5:55 štart LIVE koncert a premiéra Bumerangu na živo v Snídani s Novou v Děčíně. 12:00 let z Prahy do Warszawy, skúška s orchestrom na zajtrajší koncert a potom fotenie titulky pre poľský magazín. Teraz som si sadla, uuff. Priala by som všetkým vlastne docela makať a pritom nemať pocit, že makáte,“ píše Ewa.

Jednému fanúšikovi to však nedalo a do speváčky si troška rypol. „Tak ale zadarmo to určite nerobíš,“ píše jeden z používateľov Instagramu. „Rozhovory, skúšky a televízne vystúpenia… vážne si myslíš, že na tom ryžujem?“ ohrádza sa speváčka. Je pravda, že príprava na vystúpenie a prezentovanie sa je zadarmo a zaberie obrovské množstvo času. Okrem toho, na spevákov, hercov a podobne talentovaných ľudí je vyvíjaný obrovský psychický tlak a neustála sledovanosť zo strany médií. Byť hviezdou nie je také jednoduché, čo myslíte?

Foto: Facebook, Instagram