Poznáte ten pocit, keď ležíte v posteli so svojim partnerom, no k žiadnym intímnostiam už dlhší čas nedochádza? Vy by ste aj mali chuť, no on sa akosi vôbec nemá k činu? Vieme, aké sú možné príčiny tohto nelichotivého problému!

 

Absencia atraktivity

Pokúste sa najprv úplne vypustiť z hlavy, že by mal váš partner milenku. Existujú aj iné vážne dôvody, ktoré si mnohokrát ani neuvedomujeme. Kým do práce alebo na stretnutia s kamarátkami chodíme tip top upravené, do postele s partnerom si líhame ako šedé myšky so strapatými vlasmi a bez štipky make-upu. Muži nás chcú aj v posteli vidieť takú atraktívnu, akou sa snažíme byť pre okolitý svet. Doprajte mu ten vzrušujúci pohľad aj v posteli. Zaobstarajte si zvodné prádielko, nahoďte rajcovný účes, make-up a hneď sa váš spiaci macko prebudí na dravú šelmu.

Zvyk prevyšuje nad potrebou potešenia

V dlhoročných vzťahoch to nie je nič nezvyčajné. Partner si na vás už tak zvykol, že mu úplne stačí, ak vedľa vás spokojne zaspí v posteli. Ak chce zažiť štipku vzrušenia, prepne na „zakázaný“ kanál a užije si svoju pôžitkársku chvíľku šťastia. Zabráňte rutine a nedovoľte „péčkovým“ hviezdam, aby vás okrádali o milostný život.

Našiel si milenku

Žiaľ, ani tejto možnosti sa nevyhneme. Ak sa váš partner správa až veľmi podozrivo, stále niekam odbieha, schováva si telefón a intímnostiam s vami sa vyhýba, je viac ako jasné, že sa medzi vás votrela tretia osoba. Odhaľte neverníka včas a nedovoľte mu pošliapať vašu dôstojnosť.

 Foto: pexels.com, Facebook