Desiata séria Farmy je v plnom prúde, avšak už bez vždy vysmiatych speváčok Nízlových. Po tom, ako sa Twiinsky po svojom vypadnutí nečakane vrátili späť do hry, rovnako nečakane z nej i odišli. Daniela a Veronika tak na statku chýbajú mnohým divákom, no ako sa zdá, nielen im!

Viacerí mali voči pôsobeniu dua Twiins vo Farme X predsudky a dievčatá podceňovali. Avšak ony všetkým dokázali, že nie sú len do koča, ale aj do voza a práce sa vôbec neboja. Navyše celej reality šou dodávali svojimi úsmevmi a milým prístupom pozitívnu energiu, čo poniektorí ich kolegovia považovali za faloš.

Twiins

Nie všetci boli falošní

Po tom, ako ich ohováranie videli Daniela a Veronika následne na televíznych obrazovkách, neskrývali veľké sklamanie. Čo ale dvojičky istotne potešilo, bol odkaz od hospodára Martina Bagara, ktorý sa vyjadril, že mu Twiins vo Farme chýbajú a rád by ich mal naspäť na statku. A čo tomu predchádzalo?

Twiins

TOP letný zážitok

Sestry Nízlové totiž na Instagrame publikovali letnú fotku v plavkách, ku ktorej pridali popis „Aj vy by ste ešte chceli LETO? Ak áno, napíšte svoj naj zážitok, ktorý by ste si chceli zopakovať ?☀️?? .“ Okrem neznámych fanúšikov reagoval na fotku aj spomínaný hospodár z reality šou Farma. „Mne by stačilo Twinsky spät na Farmu.:-))),“ napísal k rajcovnej fotečke Martin, ktorý tým dal najavo, že stretnutia so slovenskými speváčkami boli preňho počas leta top zážitkom. „Hneď by som šla naspäť❤️,“ odpovedala mu Daniela.

Twiins

Plavkovú fotku Twiins, ktorú komentoval hospodár Martin, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram