Napriek tomu, že Kristína Svarinská oslávila v máji už 29 rokov, na svoj vek vôbec nevyzerá a pokojne by sme jej tipli o desať menej. Slovenská kráska sa najnovšie postavila pred objektív fotografa Lukáša Kimličku, pričom výsledok je naozaj fantastický!

Kristína Svarinská sa zviditeľnila najmä vďaka seriálu Panelák, v ktorom si zahrala študentku Niku. Následne prišli herecké úlohy v ďalších jojkárskych projektoch, ako napríklad Odsúdené, Keby bolo keby, Druhý dych či Klan. Najväčší úspech však slovenská kráska zožala v roku 2011 filmom Lóve, kde si po boku Michala Nemtudu zahrala hlavnú úlohu.

Sánka dole, šéfe!

V súčasnosti má Kristínka 29 rokov, avšak jej tvár vôbec nestarne a stále vyzerá ako bábika. Najnovšie sa však táto nežná žienka premenila na doslova brutálnu Femme Fatale! Postaral sa o to známy fotograf a vizážistka Lukáš Kimlička, ktorý nedávno zavesil na klinec kariéru módneho návrhára.

Kristína ako sestrička

Mimochodom, táto čarovná herečka sa bude oddnes objavovať aj v novom seriáli TV Markíza s názvom Sestričky. Podľa prvých ukážok to vyzerá tak, že sa máme skutočne na čo tešiť. Pozrieť si ich môžete — TU —

Zdroj/Foto: Instagram