Tvoja tvár znie povedome si získala srdcia mnohých ľudí. Každú nedeľu večer si tak môžu diváci užiť dokonalý relax pri sledovaní populárnych slovenských celebrít, ktoré sa pravidelne menia na slávnych interpretov. Po odvysielaní poslednej epizódy sa však obľúbená šou stretla s poriadnou kritikou!

O tom, že má výnimočný markizácky projekt u divákov úspech, niet pochýb. Nie každému sa však dá ulahodiť a nájdu sa aj takí, ktorým sa vystúpenia na obrazovkách veľmi nepáčia. Po skončení posledného kola sa dokonca na Instagrame strhla veľká vlna kritiky, a to potom, čo sa na ňom zjavili fotografie účastníkov súťaže. „Každým kolom sú masky čoraz viac „odfláknuté“, nedá sa to porovnať s predošlými sériami,“ píše nespokojný divák na margo spoločnej snímky zo siedmeho kola. 

tvoja tvar znie povedome

„Tie masky sú katastrofa. Dodr*avajú, čo sa dá, asi by mali vymeniť maskérov. Alebo koho to tam vlastne majú na maskovanie?“ pýta sa ďalšia komentujúca. K týmto reakciám sa pridali postupne aj ďalší fanúšikovia programu, ktorí vyčítajú tvorcom šou nezaujímavé prevedenie kostýmov a másk.

Okrem toho sa objavili sťažnosti aj na konkrétnu osobnosť účinkujúcu v programe. Hoci je jasné, že Ivana Regešová spievať vie, viacero fanúšikov sa voči nemeniacemu sa štýlu jej vystúpení ohradilo. „Neviem jej dôjst na chuť…taká nemastná – neslaná,“ objavil sa komentár k speváčkinej fotografii, ku ktorému sa pridali aj ďalší diváci. „No mne sa od začiatku tiež nejako nepáči, všetko robí tak po svojom,“ alebo „Nebaví ma ani jej spev, ostatní sa snažia meniť hlasy, ale ona si ide stále svoje,“ doplnili sklamaní ľudia. Nuž, ako sa zdá, zrejme nie je jednoduché zapáčiť sa väčšine – talent a výborný hlas očividne divákom šou Tvoja tvár znie povedome nestačia.

ivana regesova tvoja tvar

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram/TvojaTvarZniePovedome