My, ženy, chceme vyzerať v každom veku príťažlivo. Nerobíme to pre naše okolie alebo mužské pohľady, robíme to pre seba. A to, že môžeme vyzerať okúzľujúco v akomkoľvek veku, chcela dokázať aj táto 90-ročná vdova, ktorá pochádza z Hawaia.

Dorothy Williams sa prihlásila do známej šou „America´s got talent“ v preklade „Amerika má talen“, aby sa na pódiu predviedla s kurióznym predstavením. Táto odvážna stará dáma prišla na pódium so slovami: „Keď som sa dostala na javisko, chcela som dokázať, že nikdy nie ste príliš starí na to, aby ste nasledovali svoje sny.“ Prečo teda ostala Amerika v šoku? Súťažiaca sa na javisku predviedla v odvážnom „burlesque“ outfite, ktorý zahŕňal sieťované pančuchy, čipkované rukavičky, prekladaný tylový klobúčik, odvážnu štólu okolo krku a strapce na tých správnych miestach. Musíme uznať, že súťažiaca predviedla perfektnú šou, na ktorú Amerika dlho nezabudne.

Čo na to porota? Na začiatku sa Simon Cowell obával toho, čo môže očakávať, ale počas vystúpenia svoj názor zmenil! A dokonca, na adresu súťažiacej uštedril lichôtku, čo sa nestáva tak často! Ba čo viac, zaslúžila si aj zlatého bzučiaka!

https://www.youtube.com/watch?v=WLh6qqJRELA

Foto/ Video: YouTube