Obľúbená jojkárska kráska Soňa Skoncová sa už teší na príchod druhého prírastku. A hoci ďalšie dieťatko plánované nebolo, budúca dvojnásobná mamina si naplno užíva každú chvíľku s bruškom. Nedávno sa dokonca odhodlala zapózovať si len v spodnej bielizni.

Známa influencerka Soňa Skoncová si nečakane predlžuje materskú o ďalšie tri roky. Pod srdcom jej totiž rastie malý pokladík, ktorý čoskoro pribudne k synčekovi Robkovi. Podľa príspevkov na Instagrame je zrejmé, že sa módna ikona do role tehuľky opäť perfektne vžila.

sona skoncova

Krátko po ohlásení radostného očakávania začína brunetka čoraz častejšie ukazovať zaoblené krivky, pričom posledná snímka prekonala očakávania. Soňa Skoncová sa síce o niektoré súkromné záležitosti sem tam podelí, avšak osobnejšie informácie, ako napríklad pohlavie bábätka, si s partnerom Robom Reisom nechávajú zatiaľ pre seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hviezda relácie Top Star ulahodila očiam priaznivcov, keď sa postavila pred zrkadlo len v spodnom prádle a na obdiv vystavila tehotenskú postavičku. Hladiac si zaguľatené bruško s láskyplným pohľadom pôsobí naozaj utešene.

Fotku tehotnej Soni Skoncovej si pozriete —TU—

sona skoncova dieta

Zdroj|Foto: Instagram/Sonaskoncova