Keď sa pôvabná herečka nezmestí do svojho oblečenia, vie, že je čas schudnúť. Soňa Norisová fanúšikom prezradila, ako sa jej podarilo zhodiť 14 kíl, a to za skutočne krátky čas!

49-ročná kráska mala po lockdowne problém spratať sa sa do divadelných kostýmov, a preto jej kolegyňa Zuzana Vačková poradila špeciálne štúdio. Odborníci tak hviezdu seriálu Hniezdo naučili správne sa stravovať a poradili jej, ako naštartovať metabolizmus.

sona norisova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vďaka tomu rodáčka z Malaciek pochopila, čo musí robiť, aby ručička na váhe začala klesať. ,,Chudnúci proces je spojený s cvičením a hlavne pravidelnou stravou. To bolo najťažšie, naučiť sa naozaj pravidelne jesť, nevynechávať jedlá a mať jedlo naplánované. No hoci som mala pocit, že jem viac ako predtým, chudla som,“ prezradila umelkyňa pre magazín Zdravie.

,,Ani neviem ako, ale v priebehu asi dva a pol mesiaca som schudla 12 kíl a potom ešte ďalšie dve, dokopy 14 kíl. Samej sa mi to nechcelo veriť. Ale pustila som sa do toho naozaj naplno, aj som cvičila,“ dodala Soňa, ktorá sa pravidelne venuje pilatesu.

sona norisova

ZdrojFoto: zdravie.pluska.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, sona.norisova.fan