Obľúbený podvečerný seriál Oteckovia začal poriadne naberať na obrátkach. Najskôr sme mohli sledovať búrlivé posteľové scény a teraz prišli na rad nečakané konflikty. Niektorým hercom už detské hviezdy akosi prerástli cez hlavu a majú čo robiť, aby zvládali ich výchovu!

V najnovšej časti došlo k prekvapivému sporu medzi jedným z oteckov a jeho malým synom. Konkrétne išlo o Braňa Deáka, ktorý stvárňuje postavu právnika Alexa, a jeho seriálovú ratolesť Maxa. Celý incident zapríčinil zákerák Jaro, ktorého hrá populárny herec Marián Mitaš. Ten je známy tým, že mu to s deťmi veľmi nejde, a tak sa rozhodol, že Maxa naučí zopár vulgárnych hlášok.

brano deak oteckovia max

Po príchode domov sa Alex nestačil čudovať, aké slová vychádzajú jeho synovi z úst. Keď ho požiadal, aby si išiel do izby kresliť s farbičkami, Maxík ho okamžite odbil: „Trhni si! A nečum tak na mňa!“ „To čo je za slovník? Okamžite s tým prestaň!“ prikázal mu totálne vykoľajený Alex. „Ani mi nenapadne…ty zas*an!“ vyšlo z úst malého chlapca a jeho seriálový otecko sa poriadne rozzúril.

serial oteckovia alex

Po týchto slovách sa synovi začal vyhrážať, že ak okamžite neprestane, môže sa rozlúčiť s večerou. Maxíka však ani toto nezastavilo a celú hádku zaklincoval slovami: „Na to sa ti môžem rovno vybodnúť.“ Ako sa zdá, atmosféra v seriáli poriadne graduje a negatívnym vplyvom sa nevyhnú už ani malé deti, čo môžete vidieť v priloženom videu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram