Pred pár rokmi sme mali pocit, že na nás vylezie aj z chladničky. Ako sa však zdá, sláva je naozaj veľmi krehká a potvrdilo sa to i v prípade herečky, ktorá kedysi hviezdila v seriáloch, ako Odsúdené, Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade či Chlapi neplačú. Dnes si totiž zarába aj mimo kamier, a to naozaj šokujúcim spôsobom.

Herečka Elena Podzámska nemala kedysi o ponuky žiadnu núdzu a bola obsadzovaná do tých najsledovanejších seriálov. Okrem toho sa v roku 2010 objavila aj v tanečnej šou Let’s Dance, ktorá ju spojila už s bývalou láskou – tanečníkom Matejom Chrenom.

Elena Podzámska

Z Eni sa z času na čas stane muž

Dnes sa Eňa na obrazovkách objavuje pomenej. A keďže účty treba platiť, mamička 13-ročnej Radky sa rozhodla pre naozaj prekvapivý krok. Stala sa totiž súčasťou kabaretného zoskupenia, pričom kým sa jej travesty kolegovia prevteľujú do ženských postáv, ona sa naopak prezlieka za mužov.

Elena Podzámska

Herečkine meno a fotografie nájdete aj na oficiálnom webe populárnej travesty skupiny. „Slečna Elena Podzámska je známa slovenská filmová a dabingová herečka. V kabaretnej šou Vás ohúri svojím hereckým šarmom a excelentnými výkonmi,“ píše sa v Eninej vizitke, pri ktorej svieti jej fotka s krátkymi vlasmi.

Reakcie na novú prácu 46-ročnej Bratislavčanky, ktorá je o čosi kontroverznejšia než natáčanie seriálu, sú zrejme rôzne. Avšak podľa nás nerobí nič zlé, veď čo je na tom, že sa len snaží zabaviť ľudí, no nie?

Elena Podzámska

Zdroj: Čas.sk, travestyshow.sk | Foto: Facebook, Instagram, Travestyshow.sk