V pondelok večer Markíza odvysiela poslednú časť seriálu Klamstvo, v ktorej sa odhalí skutočný vrah Andreja Rosického. Diváci sa môžu tešiť na poriadnu dávku napätia a zo samotného záveru budú určite prekvapení. 

Sympatický chirurg na základe svojho premysleného plánu randí so ženami, ktoré nadroguje a neskôr znásilní. Rovnaký osud, bohužiaľ, postretol aj učiteľku Lauru. Tá sa rozhodne vinníka potrestať, na vlastnú päsť pátra po dôkazoch a snaží sa Andreja dostať do väzenia. Hoci Rosického polícia nakoniec z ohavných činov usvedčí, o niekoľko dní ho nájdu zavraždeného. Kto skoncoval s jeho životom?

klamstvo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hlavný hrdina uteká pred spravodlivosťou, no ešte predým, ako odíde zo Slovenska, chce predstierať smrť, z ktorej musí kriminálka obviniť práve Lauru. Na pomoc si zavolá kamaráta Olivera a ten aby pedagogičku diskreditoval, podhodí na rôzne miesta falošné dôkazy.

Už chýba iba posledný ťah, no Andrej netuší, že plavovláska vodu s drogou nevypije a ujde mu do bažín. Doktor ju prenasleduje a túži ju zabiť, no nikto nečaká, že v sebaobrane práve Laura skoncuje s Rosickým. Vedúca vyšetrovania príde na to, kto naozaj usmrtil zločinca, no rozhodne sa Kalasovú neobviniť a prípad uzavrie s tým, že ho zabil jeho priateľ Oliver. 

Zdroj/Foto: Voyo, YouTube, markiza.sk